Ostrzeżenia Pogodowe

Środa - 23.05.2018

Charytatywny koncert kolęd „Betlejem w Szczecinie” w Azoty Arena

Szanowni Państwo

W dniu 13 stycznia 2017 r. o godz. 19.00 zapraszamy na koncert najpiękniejszych kolęd z różnych stron świata pt. „Betlejem w Szczecinie”.Wydarzenie zgromadzi ok. 6 tysięcy uczestników i odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej Azoty Arena przy ul. Władysława Szafera w Szczecinie. Wspólnie zaśpiewamy ponad 30 kolęd i pieśni bożonarodzeniowych, które zabrzmią w nowych i oryginalnych aranżacjach. Na scenie 3600 pojawią się wielkie gwiazdy polskiej estrady. W Szczecinie wystąpią m.in.: TGD, Natalia Niemen, Marika, Kuba Badach, Piotr Cugowski oraz Mate.O. Wokalistom będzie towarzyszyć chór..., czyli my - około 6. tysięcy widzów, którzy podczas koncertu oddadzą się wspaniałemu entuzjazmowi wspólnego kolędowania. Ten wyjątkowy koncert będzie rozbrzmiewać bożonarodzeniową radością przez ponad 2 godziny.

Koncert odbędzie się pod patronatem honorowym Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy, Konferencji Episkopatu Polski i Arcybiskupa Metropolity Szczecińsko-Kamieńskiego Andrzeja Dzięgi oraz pod patronatem medialnym Telewizji Polskiej. Więcej informacji oraz videorelacje z poprzednich edycji koncertów, które odbywały się w katowickim Spodku można znaleźć na stronie www.betlejemwpolsce.pl, www.ichtis.info oraz folderach, ulotkach i plakatach (w wersji elektronicznej również w załączniku). Zapraszamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebook`u oraz udostępniania informacji o wydarzeniu: www.facebook.com/ichtis.info/posts/1516987888316289

Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na dożywienie osób potrzebujących w ramach projektu „Głodnych nakarmić” prowadzonego przez Fundację Światło-Życie z Katowic.

Trasa koncertowa „Betlejem w Polsce 2016/2017” obejmuje 12 największych miast polskich i największych sal widowiskowych ma na celu stworzyć wielką wspólnotę naszej wiary i klimatu międzyludzkiej bliskości. Zbuduje go nie tylko muzyka na najwyższym, światowym poziomie i wspólne śpiewanie. Umocni je także czas dedykowany innym – bliższym i dalszym – uczestnikom koncertu. Każdy uczestnik koncertu, przy wejściu otrzyma program wraz z opłatkiem. W programie koncertu znajduje się łamanie opłatkiem i składanie życzeń. Podczas koncertu usłyszymy także życzenia od duchownych i świeckich włodarzy miasta.

 

Bilety są rozprowadzane przez zainteresowane parafie, ale również przez organizatorów Orszaku 3 Króli w Szczecinie (przypominamy: kolejny Orszak już 6 stycznia 2017 r. godz. 11.30 Pl. Armii Krajowej!!), który jest partnerem organizacyjnym szczecińskiego koncertu.

 

Ceny biletów są uzależnione od strefy numerowanego miejsca i wynoszą: 40 zł (strefa C), 60 zł (strefa B) i 80 zł (strefa A). Dysponujemy biletami w sektorach: Płyta II, B3, B4. Plan sektorów dostępny w załączniku.

 

Oto link do teledysku promującego trasę koncertową „Betlejem w Polsce”:

TGD "Pierwsza Gwiazda" feat. Kukulska, Marika, Niemen, Badach, Cugowski, Szcześniak:


 

Przywróćmy naszemu świętowaniu właściwy wymiar: spotkajmy się wspólnie w Azoty Arena, by śpiewająco radować się z pięknego czasu Bożego Narodzenia! By podzielić się tą radością z innymi! By „Głodnych nakarmić”.Kalendarz wydarzeń

Maj 2018
M T W T F S S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31