Ostrzeżenia Pogodowe

Sobota - 25.03.2017

Świetlice środowiskowe

ROZKŁAD ZAJĘĆ - STOKROTKA 30.01.2012 do 31.05.2012

Kobylanka (GOK w Kobylance, ul. Jeziorna 6 oraz SP w Kobylance, ul. Szkolna 10)

Poniedziałek
  • 17:00 - 20:00 Kawiarenka Internetowa, Piotr Dolata, Gminny Ośrodek Kultury w Kobylance

Czwartek
  • 16:00 – 19:00 zajęcia sportowe, Jacek Kulwiński, SP Kobylanka
  • 13:00 - 15:00 "Akademia Malucha", Anna Tomaszewska, SP Kobylanka    

Kunowo (SP w Kunowie, Kunowo 45c)

Poniedziałek
  • 15:00 - 18:00 Zajęcia komputerowe, Siwiec Grażyna

Środa
  • 16:00 - 19:00 Zajęcia plastyczne, Budzyńska Małgorzata, SP Kunowo

Czwartek
  • 16:00 - 19:00 Zajęcia sportowe, Blaszeć Róża, SP Kunowo
Reptowo (ZSP w Reptowie, Reptowo 96a oraz Świetlica wiejska, Reptoto 93a)

Poniedziałek
  • 16:00 – 18:00 Zajęcia sportowe, Barełkowski Piotr, ZSP w Reptowie
  • 16:00 - 19:00 Zajęci ogólnorozwojowe - Dąbkowska Natalia, świetlica wiejska      

Wtorek
  • 16.00 – 17.00 Zajęcia sportowe, Barełkowski Piotr, ZS w Reptowie
  • 16:00 - 19:00 Zajęci ogólnorozwojowe, Dąbkowska Natalia, świetlica wiejska       

Morzyczyn (Świetlica wiejska, ul. Oświaty 1)

Poniedziałek
  • 16:00 - 19:00 Zaj. plastyczno-artyst., Bajster Ewa, świetlica wiejska  

Wtorek
  • 16:00 - 19:00 Koło Gospodyń Wiejskich, Padewska Jadwiga, świetlica wiejska
Bielkowo (Świetlica wiejska, Bielkowo 36)

Wtorek
  • 16:00 - 17:30 Zajęcia plastyczne, Matysiak Dominika, świetlica wiejska
  • 17:30 – 19:00 zajęcia ruchowe, świetlica wiejska 

Piątek
  • 16:00 - 17:30 Zajęcia plastyczne, Matysiak Dominika, świetlica wiejska
  • 17:30 – 19:00 Zajęcia ruchowe, świetlica wiejska

Motaniec (Świetlica wiejska, Motaniec 1a)

Poniedziałek
  • 16:00 - 19:00 - zajęcia ogólnorozwojowe, Wites Barbara, świetlica wiejska

Wtorek
  • 15:00 - 18:00 - zajęcia ogólnorozwojowe, Wites Barbara, świetlica wiejska

Czwartek 
  • 15:00 - 18:00 - zajęcia ogólnorozwojowe, Wites Barbara, świetlica wiejska
Niedźwiedź (Świetlica wiejska, Niedźwiedź 16c)

Poniedziałek
  • 16:00 - 19:00 Zajęcia artystyczno - plastyczne, Dołęga Mirosław

Środa
  • 16:00 - 19:00 Zajęcia sportowe, gry i zabawy edukacyjne, Dołęga Mirosław

Sobota
  • 16:00 - 19:00 Zajęcia strażackie, Drohomirecki Zbigniew

Kalendarz wydarzeń

Marzec 2017
M T W T F S S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31